« وحید جلال‌زاده» روز شنبه در حاشیه مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در تبریز در گفت و گو با ایرنا، اظهار کرد: یوم الله ۱۳ آبان جزو نقاط عطف تاریخ انقلاب است و هر سال پرشور تر از سال های قبل برگزار می شود.

وی ادامه داد: دشمن به این روزها و مناسبت ها چشم دوخته است و مردم همواره با حضورشان، توطئه ها و نقشه های شوم آنها را نقش بر آب کرده اند و امسال نیز با درک حساسیت این روز، حماسه خواهند آفرید.

جلال زاده گفت: سال گذشته و در اوج اغتشاشات مردم به صحنه آمدند و امسال نیز با حضور در صحنه، از مردم مظلوم غزه در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی حمایت خواهند کرد.

چهارشنبه 02 اسفند 1402


حضور در پای صندوق های رای ادامه راه شهدا است | معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت انتخابات گفت: حضور در پای صندوق های رای در واقع ادامه راه و مسیر شهدا است.              انتقال آب ارس در اولویت است/ ضرورت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای تکمیل طرح ها | استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم اولویت بندی طرح های حوزه آب گفت: بر این اساس تلاش برای تکمیل طرح انتقال آب ارس به دشت تبریز در اولویت است.              استاندار: نشست سفرای کشورهای همسایه آذربایجان شرقی را در تبریز برگزار می‌کنیم | استاندار آذربایجان شرقی از تصمیم استان برای برگزاری نشست سفرای کشورهای همسایه در تبریز خبر داد.              ۱۰۰ نامزد و مدیر اجرایی آذربایجان شرقی تذکر انتخاباتی گرفتند | سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی از صدور تذکر برای یکصد نفر از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های اجرایی استان به علت تخلفات متعدد خبر داد.              اخبار مرتبط

خبرگزاری تبریز اول

آخرین خبر ها


خبرگزاری ایرنا

خبرگزاری مهر

 

Save