تیم دوومیدانی مس سونگون ورزقان با کسب یک طلا و یک نقره و دو مقام چهارمی به عنوان چهارم تیمی مسابقات قهرمانی کارگران کشور انتخابی تیم ملی رسید.
عطا اسدی در ۱۵۰۰ متر مدال طلا و جواد علیزاده در ۵۰۰۰ متر مدال نقره را تصاحب و با عضویت در تیم ملی جواز حضور در مسابقات جهانی ایتالیا را کسب کردند.
رحیم دیبایی در ۵۰۰۰ متر و حسن عابدی در ۱۵۰۰ متر نیز از این تیم در یک قدمی سکو دستشان از رسیدن به مدال بازماند و به مقام چهارم رسیدند.
سرمربیگری تیم مس سونگون را رضا سلیمانی برعهده داشت و به عنوان مربی در مسابقات جهانی انتخاب شد.

جمعه 31 شهریور 1402


آغاز سفرهای بدون ویزای اولین گروه‌های گردشگری ایران و روسیه | رییس نمایندگی بازرگانی سفارت روسیه در ایران از آغاز سفرهای بدون ویزای اولین گروه های گردشگری ایران به روسیه و بالعکس خبر داد.              آمادگی هند برای تبادلات علمی، صنعتی و اقتصادی با تبریز | سفیر هند در دیدار با شهردار تبریز گفت: تلاش خود را برای معرفی بهترین شرکت‌های هندی جهت شرکت در همایش سرمایه‌گذاری تبریز ۲۰۲۳ انجام خواهیم داد و در کنار آن زمینه حضور دانشجویان هندی برای تحصیل در ایران را فراهم می‌کنیم.              کمال خجندی سمبل اشتراکات فرهنگی ایران و تاجیکستان | شهردار تبریز گفت: آرامگاه کمال خجندی، شاعر تاجیکستانی در تبریز، سمبل اشتراکات تاریخی و فرهنگی ایران و تاجیکستان است.              تراکتور روی نوار پیروزی | تیم تراکتور به سومین برد متوالی خود دست یافت.              اخبار مرتبط

خبرگزاری تبریز اول

آخرین خبر ها


خبرگزاری ایرنا

خبرگزاری مهر

 

Save