نوید امجد مدیرعامل شرکت صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان، برای یک دوره دیگر بعنوان سکاندار کمیسیون قیر OPEX انتخاب گردید.

امجد رییس کمیسیون دور قبلی این کمیسیون، دانش آموخته دانشگاه بیرمنگهام انگلستان بوده و در دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی تبریز در بخش بازرگانی با شعار در مسیر نوگرایی کاندیدا شده است.

جایگاه ملی وی در کنار ارتباطات مناسب با کشورهای مختلف بواسطه حضور در اتاق های مشترک، تفکر نو و تحصیلات آکادمیک وی باعث شده که بسیاری از کارشناسان از امجد به عنوان پدیده این دور از انتخابات اتاق تبریز نام ببرند.

شنبه 12 فروردین 1402


وضعیت نگران کننده آینده شهر / ساخت و ساز غیر مجاز توسط مدیر ارشد شهرداری! | هفتمین نشست رسانه ای "روح اله رشیدی" عضو شورای شهر تبریز صبح پنجشنبه 25 اسفند برگزار شد.              مسئولیت پذیری در برابر منابع طبیعی و احترام به جامعه و حقوق مشتریان | شرکت صنایع پالایشی پترولیوم آذربایجان براساس احترام به محیط زیست و پاسداشت زمین با ایده «فردایی بهتر برای نسل‌های بعد» فعالیت خود را آغاز نمود و در این راستا با ایجاد اشتغال در منطقه کمتر توسعه یافته هشترود ضمن ایجاد توسعه و رفاه باعث کاهش مهاجرت به شهرهای بزرگ شده است.              برگزاری جشنواره نوروزی "تبریز؛ بهشت ماندگار" / وضعیت خوبی داریم | رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: در حوزه جشنواره نوروزی امسال شرایط ما خاص تر است و باتوجه به این که از 4 فروردین در ماه مبارک رمضان قرار خواهیم داشت، تا سوم فروردین جشنواره "تبریز بهشت ماندگار" را نام گذاری کرده و برنامه های مختلف در مناطق مختلف شهری برگزار کرده و اکنون نیز ادامه خواهد داشت.              پیش‌بینی حضور ۱۰ میلیون زائر نوروزی در مشهد | وزیر کشور گفت: با توجه به پیش‌بینی حضور ۱۰ میلیون زائر نوروزی در مشهد، شورای ملی زیارت تمهیدات لازم را در این خصوص انجام داده است.              اخبار مرتبط

خبرگزاری تبریز اول

آخرین خبر ها


خبرگزاری ایرنا

خبرگزاری مهر

 

Save