نوید امجد مدیرعامل شرکت صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان، برای یک دوره دیگر بعنوان سکاندار کمیسیون قیر OPEX انتخاب گردید.

امجد رییس کمیسیون دور قبلی این کمیسیون، دانش آموخته دانشگاه بیرمنگهام انگلستان بوده و در دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی تبریز در بخش بازرگانی با شعار در مسیر نوگرایی کاندیدا شده است.

جایگاه ملی وی در کنار ارتباطات مناسب با کشورهای مختلف بواسطه حضور در اتاق های مشترک، تفکر نو و تحصیلات آکادمیک وی باعث شده که بسیاری از کارشناسان از امجد به عنوان پدیده این دور از انتخابات اتاق تبریز نام ببرند.

سه شنبه 28 فروردین 1403


استاندار آذربایجان شرقی: دستورالعمل حمایت از زنجیره‌های ارزش در استان تدوین شود | استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تدوین آیین‌نامه و دستورالعمل حمایت از زنجیره‌های ارزش در استان، گفت: همه حمایت‌ها و مزایای استان بر روی این زنجیره‌ها متمرکز خواهد شد و لازم است که تعیین این زنجیره‌ها و مصادیق آنها با نگاه علمی صورت گیرد.              شهردار خبر داد: اجرای ۳۱ رشته مسیرگشایی با ۲۰ کیلومتر طول در تبریز | شهردار تبریز از طراحی و اجرای ۳۱ رشته مسیرگشایی به طول ۲۰ هزار و ۴۰۱ متر خبر داد.              نصرتی سرمربی جدید تراکتور | مدیر تیم فوتبال تراکتور نام سرمربی جدید این تیم را اعلام کرد.              در راستای توسعه گردشگری و صعنت توریسم؛ مجوز احداث ۲ باب هتل در تبریز صادر شد | معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از تصویب و ابلاغ مجوز احداث ۲ باب هتل توسط بخش خصوصی در کمیسیون ماده ۵ استان خبر داد.              اخبار مرتبط

خبرگزاری تبریز اول

آخرین خبر ها


خبرگزاری ایرنا

خبرگزاری مهر

 

Save