روح اله متفکرآزاد دقایقی پیش با ابراز تاسف از مسمومیت مشکوک تعدادی از دانش آموزان تبریزی، افزود: موضوع مسمومیت سریالی و مشکوک دانش آموزان در کشور یک اقدام ضدامنیتی است و دستگاه های امنیتی سریعاً موضوع را تحلیل و ریشه یابی کنند.
وی ادامه داد: مردم و نظام در معرض یک تهدید قرار دارند و لازم است به قید فوریت همه دستگاه های مسئول این موضوع را علت یابی کرده و و با عوامل احتمالی این حملات به دانش آموزان برخورد کنند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه از عدم پاسخگویی مناسب مسئولان استانی در مواقع بحرانی انتقاد کرد و گفت: رسانه ها پل ارتباطی مردم و حاکمیت هستند و مسئولان مربوطه باید در هر بحرانی سریعاً موضوع را ارزیابی کرده و پاسخگوی رسانه ها و مردم باشند.

 

شنبه 12 فروردین 1402


وضعیت نگران کننده آینده شهر / ساخت و ساز غیر مجاز توسط مدیر ارشد شهرداری! | هفتمین نشست رسانه ای "روح اله رشیدی" عضو شورای شهر تبریز صبح پنجشنبه 25 اسفند برگزار شد.              مسئولیت پذیری در برابر منابع طبیعی و احترام به جامعه و حقوق مشتریان | شرکت صنایع پالایشی پترولیوم آذربایجان براساس احترام به محیط زیست و پاسداشت زمین با ایده «فردایی بهتر برای نسل‌های بعد» فعالیت خود را آغاز نمود و در این راستا با ایجاد اشتغال در منطقه کمتر توسعه یافته هشترود ضمن ایجاد توسعه و رفاه باعث کاهش مهاجرت به شهرهای بزرگ شده است.              برگزاری جشنواره نوروزی "تبریز؛ بهشت ماندگار" / وضعیت خوبی داریم | رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: در حوزه جشنواره نوروزی امسال شرایط ما خاص تر است و باتوجه به این که از 4 فروردین در ماه مبارک رمضان قرار خواهیم داشت، تا سوم فروردین جشنواره "تبریز بهشت ماندگار" را نام گذاری کرده و برنامه های مختلف در مناطق مختلف شهری برگزار کرده و اکنون نیز ادامه خواهد داشت.              پیش‌بینی حضور ۱۰ میلیون زائر نوروزی در مشهد | وزیر کشور گفت: با توجه به پیش‌بینی حضور ۱۰ میلیون زائر نوروزی در مشهد، شورای ملی زیارت تمهیدات لازم را در این خصوص انجام داده است.              اخبار مرتبط

خبرگزاری تبریز اول

آخرین خبر ها


خبرگزاری ایرنا

خبرگزاری مهر

 

Save