این رقابت‌ها با حضور 6 تیم به صورت دوره‌ای در سالن اقدمی شهر تبریز برگزار شد. 
بر این اساس تیم های مهرام، شکیلی و فراز شمیران تهران به همراه تیم لئوناردو شاهین شهر اصفهان موفق به راهیابی و حضور در جمع 8 تیم شدند. 
در روز پایانی این رقابت ها  ابتدا تیم لئونارد شاهین شهر با حساب 81-42 از سد آرش کمانگیر گذشت، در مسابقه دوم جدال شهرآورد بین تیم های تهرانی مهرام و فراز شمیران با نتیجه 82 بر 74 به سود مهرام خاتمه یافت و در مسابقه پایانی این رقابت ها جدال خانه بسکتبال آذربایجان شرقی در برابر شکلی تهران با برتری 66-59 تیم تهرانی خاتمه یافت تا تیم شکلی به عنوان تیم چهارم راهی دور پلی آف شود.
در این مرحله 9 مسابقه برگزار شد و تیم مهرام تهران بدون قبول شکست در مکان اول جدول رده بندی ایستاد.

شنبه 12 فروردین 1402


وضعیت نگران کننده آینده شهر / ساخت و ساز غیر مجاز توسط مدیر ارشد شهرداری! | هفتمین نشست رسانه ای "روح اله رشیدی" عضو شورای شهر تبریز صبح پنجشنبه 25 اسفند برگزار شد.              مسئولیت پذیری در برابر منابع طبیعی و احترام به جامعه و حقوق مشتریان | شرکت صنایع پالایشی پترولیوم آذربایجان براساس احترام به محیط زیست و پاسداشت زمین با ایده «فردایی بهتر برای نسل‌های بعد» فعالیت خود را آغاز نمود و در این راستا با ایجاد اشتغال در منطقه کمتر توسعه یافته هشترود ضمن ایجاد توسعه و رفاه باعث کاهش مهاجرت به شهرهای بزرگ شده است.              برگزاری جشنواره نوروزی "تبریز؛ بهشت ماندگار" / وضعیت خوبی داریم | رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: در حوزه جشنواره نوروزی امسال شرایط ما خاص تر است و باتوجه به این که از 4 فروردین در ماه مبارک رمضان قرار خواهیم داشت، تا سوم فروردین جشنواره "تبریز بهشت ماندگار" را نام گذاری کرده و برنامه های مختلف در مناطق مختلف شهری برگزار کرده و اکنون نیز ادامه خواهد داشت.              پیش‌بینی حضور ۱۰ میلیون زائر نوروزی در مشهد | وزیر کشور گفت: با توجه به پیش‌بینی حضور ۱۰ میلیون زائر نوروزی در مشهد، شورای ملی زیارت تمهیدات لازم را در این خصوص انجام داده است.              اخبار مرتبط

خبرگزاری تبریز اول

آخرین خبر ها


خبرگزاری ایرنا

خبرگزاری مهر

 

Save