سایت خبری تبریز اول |

معاون گردشگری آذربایجان‌شرقی از صدور مجوز ایجاد یک هتل جدید در تبریز خبر داد.

علیرضا بایرام زاده روز دوشنبه گفت: ایجاد و گسترش زیرساخت‌های گردشگری زمینه‌ساز توسعه پایدار گردشگری است، بر این اساس در راستای نیل به این اهداف، مجوز ایجاد هتل در تبریز صادر شد.

معاون گردشگری آذربایجان شرقی ادامه داد: عملیات ساخت این هتل در با زیربنای پنجهزار و ۶۲۰ مترمربع و عرصه ۴۷۲ مترمربع اجرا می شود.

وی حجم سرمایه‌گذاری در این طرح را ۱۲۷ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این هتل ۱۶ طبقه مقابل پارک شمس تبریزی واقع شده،  دارای ۷۲ اتاق، ۷ سوئیت دوخوابه، ۱۵۰ تخت، ۲ سالن پذیرایی و کافی‌شاپ است.

بایرام زاده گفت: با آغاز بکار این هتل، برای ۶۰ نفر به‌صورت مستقیم و ۶۰ نفر به‌صورت غیرمستقیم فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

Avatar خانه سیاسی اقتصادی فرهنگی ورزشی گردشگری با نمایندگان مجلس شهر و شورا عکس


مشکل کم‌آبی ملی است و نباید به آن نگاه منطقه‌ای و استانی داشت | نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه تنش آبی در کشور یک ابرچالش بوده و به نگاه و تحلیل چند وجهی نیاز دارد، گفت: مشکل کم آبی موضوعی ملی است و نباید به آن نگاه منطقه ای و استانی داشت.              سه واحد تولیدی راکد در آذربایجان‌شرقی به چرخه تولید بازگشت | سه واحد تولیدی راکد در شهرک صنعتی شهید سلیمی شهرستان آذرشهر به کمک دستگاه قضائی به چرخه تولید بازگشت.              امام جمعه تبریز: گسترش کتابخوانی ضرورت اجتماعی است | نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر نقش مهم کتابخوانی در سعادت جوامع بشری، گفت: گسترش و تعمیم فرهنگ کتابخوانی ضرورت اجتماعی است.              رییسی: واکسن داخلی کرونا برای حمایت از تولیدکنندگان پیش خرید شود | رییس‌جمهوری با تأکید بر ضرورت حمایت از تولیدکنندگان واکسن داخلی کرونا، گفت: برای حمایت از زحمات این تولیدکنندگان حتماً باید پیش خرید واکسن داخلی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شود.              tabriz aval logo
پایگاه اطلاع رسانی تبریز اول


ایران ، تبریز

يكشنبه 14 آذر 1300


Some text..

Some other text..داغ ترین هایادداشت هاسلام!

به سایت تبریز اول خوش آمدید.


برنامه های ویژه

Forest

مصاحبه با دکتر محمدی

جمعه ۱۳:۰۰


مشاوره حقوقی رایگان

Forest

مهدی رنجبر آذربایجان

وکیل پایه یک دادگستری


نظرسنجی

Avatar
آیا با روند فعالیت تبریز اول موافق هستید؟

×

نظرسنجی

از اینکه در نظرسنجی سایت تبریز اول شرکت نمودید متشکریم.

مدیریت تبریز اول

×

مشاوره حقوقی

سوالات حقوقی خود را از طریق فرم زیر ثبت و منتظر جواب باشید.

واحد حقوقی تبریز اول

×

سایت خبری تحلیلی تبریز اول

×

سایت خبری تحلیلی تبریز اول

×

سایت خبری تحلیلی تبریز اول

کتابخانه دیجیتال